LH220J01-TD01

| Tauira tauira | LH220J01-TD01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LH220J01-TD01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 34.848×43.56 mm |
| Whakaahuatanga | 40.9×54.36 mm |
| Mata | Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Wā Whakautu | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1S3P WLED |
| Atanga Waitohu | CPU , 35 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LH220J01-TD01.
LG.Philips LCD LH220J01-TD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LH220J01-TD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LH220J01-TD01 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LH220J01-TD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LH220J01-TD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LH220J01-TD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LH220J01-TD01 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LH220J01-TD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LH220J01-TD01"
- LG.Philips LCD LH220J01-TD01
- LH220J01-TD01 raupapa
- LH220J01-TD01 te ahua
- LH220J01-TD01 utu
- Kaihoko LH220J01-TD01

