LK400D3HA3K

| Tauira tauira | LK400D3HA3K |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LK400D3HA3K Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 885.6×498.15 mm |
| Whakaahuatanga | 908.6×515.7 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 450:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) |
| Wā Whakautu | 4 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SHARP LK400D3HA3K.
SHARP LK400D3HA3K he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LK400D3HA3K pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LK400D3HA3K ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LK400D3HA3K i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SHARP LK400D3HA3K he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LK400D3HA3K pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LK400D3HA3K ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LK400D3HA3K i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LK400D3HA3K"
- SHARP LK400D3HA3K
- LK400D3HA3K raupapa
- LK400D3HA3K te ahua
- LK400D3HA3K utu
- Kaihoko LK400D3HA3K

