LM116LF2L01

| Tauira tauira | LM116LF2L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LM116LF2L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 256.32(H)×144.18(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 263.4(H)×157.6(V) ×4.5(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tautoko | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Maama Maama | WLED , 10K hours , With LED Driver |
| Puka Puka | - |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 3.3V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: -10 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LM116LF2L01.
PANDA LM116LF2L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM116LF2L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM116LF2L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM116LF2L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LM116LF2L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM116LF2L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM116LF2L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM116LF2L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM116LF2L01"
- PANDA LM116LF2L01
- LM116LF2L01 raupapa
- LM116LF2L01 te ahua
- LM116LF2L01 utu
- Kaihoko LM116LF2L01

