LM156LF7L01

| Tauira tauira | LM156LF7L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF7L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Whakahuahua (mm) | - |
| Te whakamarama | 300 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Mahinga Mahi | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tae | 262K 72% (CIE1931) |
| Maama | WLED |
| Kaupapa Whakahuahua | - |
| Whakahou Whakatau | 60Hz |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | eDP , Connector |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LM156LF7L01.
PANDA LM156LF7L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM156LF7L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM156LF7L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM156LF7L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LM156LF7L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM156LF7L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM156LF7L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM156LF7L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM156LF7L01"
- PANDA LM156LF7L01
- LM156LF7L01 raupapa
- LM156LF7L01 te ahua
- LM156LF7L01 utu
- Kaihoko LM156LF7L01

