LM170E03-TLG1

| Tauira tauira | LM170E03-TLG1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM170E03-TLG1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 337.92×270.336 mm |
| Whakaahuatanga | 358.5×296.5×16.5 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 1.2/3.8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LM170E03-TLG1.
LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LM170E03-TLG1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM170E03-TLG1"
- LG.Philips LCD LM170E03-TLG1
- LM170E03-TLG1 raupapa
- LM170E03-TLG1 te ahua
- LM170E03-TLG1 utu
- Kaihoko LM170E03-TLG1
