LM185TT3A

| Tauira tauira | LM185TT3A |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM185TT3A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 409.8×230.4 mm |
| Whakaahuatanga | 430.37×254.6×11 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR>10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 10S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LM185TT3A.
PANDA LM185TT3A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM185TT3A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM185TT3A ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM185TT3A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LM185TT3A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM185TT3A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM185TT3A ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM185TT3A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM185TT3A"
- PANDA LM185TT3A
- LM185TT3A raupapa
- LM185TT3A te ahua
- LM185TT3A utu
- Kaihoko LM185TT3A

