LM195WF1-SPA1

| Tauira tauira | LM195WF1-SPA1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.5 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM195WF1-SPA1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 433.73×236.24 mm |
| Whakaahuatanga | 452×263×6.8 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 15S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LM195WF1-SPA1.
LG Display LM195WF1-SPA1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM195WF1-SPA1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM195WF1-SPA1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM195WF1-SPA1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LM195WF1-SPA1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM195WF1-SPA1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM195WF1-SPA1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM195WF1-SPA1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM195WF1-SPA1"
- LG Display LM195WF1-SPA1
- LM195WF1-SPA1 raupapa
- LM195WF1-SPA1 te ahua
- LM195WF1-SPA1 utu
- Kaihoko LM195WF1-SPA1

