LM215WF3-SDDF

| Tauira tauira | LM215WF3-SDDF |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM215WF3-SDDF Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 475.2(W)×267.3(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 477.6(W)×269.7(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 528.3(W)×318.765(H) ×11.05(D) mm |
| Mata | Antireflection |
| Maama | 415 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Wā Whakautu | 6.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M |
| Momo Momo | 6 strings WLED , 30K hours , Without Driver |
| Rautanga | 60Hz |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 2.05/2.15Kgs (Typ./Max.) |
| Atanga Waitohu | eDP (2 Lanes) , 32 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LM215WF3-SDDF.
LG Display LM215WF3-SDDF he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM215WF3-SDDF pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM215WF3-SDDF ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM215WF3-SDDF i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LM215WF3-SDDF he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM215WF3-SDDF pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM215WF3-SDDF ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM215WF3-SDDF i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM215WF3-SDDF"
- LG Display LM215WF3-SDDF
- LM215WF3-SDDF raupapa
- LM215WF3-SDDF te ahua
- LM215WF3-SDDF utu
- Kaihoko LM215WF3-SDDF

