LM240WU6-SDA1

| Tauira tauira | LM240WU6-SDA1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM240WU6-SDA1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 518.4×324 mm |
| Whakaahuatanga | 546.4×361.6×18.8 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 76% |
| Wā Whakautu | 6.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | eDP (4 Lanes) , 50 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LM240WU6-SDA1.
LG Display LM240WU6-SDA1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM240WU6-SDA1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM240WU6-SDA1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM240WU6-SDA1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LM240WU6-SDA1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM240WU6-SDA1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM240WU6-SDA1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM240WU6-SDA1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM240WU6-SDA1"
- LG Display LM240WU6-SDA1
- LM240WU6-SDA1 raupapa
- LM240WU6-SDA1 te ahua
- LM240WU6-SDA1 utu
- Kaihoko LM240WU6-SDA1
