LM315TU5A

| Tauira tauira | LM315TU5A |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM315TU5A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 697.685×392.256 mm |
| Whakaahuatanga | 735.4×433 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 5000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 7.0 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 strings WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LM315TU5A.
PANDA LM315TU5A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM315TU5A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM315TU5A ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM315TU5A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LM315TU5A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM315TU5A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM315TU5A ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM315TU5A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM315TU5A"
- PANDA LM315TU5A
- LM315TU5A raupapa
- LM315TU5A te ahua
- LM315TU5A utu
- Kaihoko LM315TU5A

