LM645DU2A

| Tauira tauira | LM645DU2A |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM645DU2A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1428.48×803.52 mm |
| Whakaahuatanga | 1457.28×835.22×36.5 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 5000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LM645DU2A.
PANDA LM645DU2A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM645DU2A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM645DU2A ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM645DU2A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LM645DU2A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM645DU2A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM645DU2A ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM645DU2A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM645DU2A"
- PANDA LM645DU2A
- LM645DU2A raupapa
- LM645DU2A te ahua
- LM645DU2A utu
- Kaihoko LM645DU2A

