LP154WX4-TLC5

| Tauira tauira | LP154WX4-TLC5 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LP154WX4-TLC5 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 331.2×207 mm |
| Whakaahuatanga | 344×222×6.5 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 4.5% (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5.
LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LP154WX4-TLC5"
- LG.Philips LCD LP154WX4-TLC5
- LP154WX4-TLC5 raupapa
- LP154WX4-TLC5 te ahua
- LP154WX4-TLC5 utu
- Kaihoko LP154WX4-TLC5
