LQ019B3DD01

| Tauira tauira | LQ019B3DD01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LQ019B3DD01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 29.832×37.29 mm |
| Whakaahuatanga | 36.3×50 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 160:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | TBD |
| Tirohia te Angle | 40/40/40/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | CPU/SPI , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 1.88/2.78/1.38V (Typ.)(VDD1/VDD2/VDD3) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SHARP LQ019B3DD01.
SHARP LQ019B3DD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ019B3DD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ019B3DD01 ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ019B3DD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ019B3DD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ019B3DD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ019B3DD01 ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ019B3DD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LQ019B3DD01"
- SHARP LQ019B3DD01
- LQ019B3DD01 raupapa
- LQ019B3DD01 te ahua
- LQ019B3DD01 utu
- Kaihoko LQ019B3DD01

