LQ070T5DG03A

| Tauira tauira | LQ070T5DG03A |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LQ070T5DG03A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Transmissive |
| Whakaahuatanga | 167×93 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SHARP LQ070T5DG03A.
SHARP LQ070T5DG03A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ070T5DG03A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ070T5DG03A ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ070T5DG03A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070T5DG03A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ070T5DG03A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ070T5DG03A ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ070T5DG03A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LQ070T5DG03A"
- SHARP LQ070T5DG03A
- LQ070T5DG03A raupapa
- LQ070T5DG03A te ahua
- LQ070T5DG03A utu
- Kaihoko LQ070T5DG03A

