LQ10D365

| Tauira tauira | LQ10D365 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LQ10D365 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 246.5×179.4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | Without Driver |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SHARP LQ10D365.
SHARP LQ10D365 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ10D365 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ10D365 ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ10D365 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D365 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ10D365 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ10D365 ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ10D365 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LQ10D365"
- SHARP LQ10D365
- LQ10D365 raupapa
- LQ10D365 te ahua
- LQ10D365 utu
- Kaihoko LQ10D365

