LQ270M1LX01

| Tauira tauira | LQ270M1LX01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1200 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LQ270M1LX01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 581.76×363.6 mm |
| Whakaahuatanga | 620×407.6 mm |
| Mata | Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 1500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 79% |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 12V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SHARP LQ270M1LX01.
SHARP LQ270M1LX01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ270M1LX01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ270M1LX01 ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ270M1LX01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ270M1LX01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LQ270M1LX01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LQ270M1LX01 ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LQ270M1LX01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LQ270M1LX01"
- SHARP LQ270M1LX01
- LQ270M1LX01 raupapa
- LQ270M1LX01 te ahua
- LQ270M1LX01 utu
- Kaihoko LQ270M1LX01

