Aronga
Tauwhāiti
LR043JC211
LR043JC211 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LR043JC211 |
|---|---|
| Pae Waitohu | ChiHsin |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LR043JC211 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
LR043JC211 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 128 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Taumaha | 50g (Typ.) |
| Mata | Antiglare (Haze 10%) |
| Area Mahinga | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Bezel Area | 98.7×56.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 5.0 (Typ.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Embeded (4-wire Resistive) |
LR043JC211 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 300 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M () |
| Wā Whakautu | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Maama te Maama | N |
LR043JC211 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
LR043JC211 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 7S1P |
| Hanga Hangaira | 1 string |
| Penehi Rama | 23.1V (Typ.) |
| Rama i teianei | 20mA (Typ.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 462mW (Typ.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
LR043JC211 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.0/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 3.8/15.5mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 99mW (Typ.) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Momo Atanga | FPC |
