LSUBL617XA

| Tauira tauira | LSUBL617XA |
|---|---|
| Pae Waitohu | ALPS |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| LSUBL617XA Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 320×240 , QVGA |
| Hōputu Pika | Rectangle |
| Whakaaturanga Rawa | 115.17(W)×86.37(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 121(W)×92(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 165.5(W)×112.3(H) ×9(D) mm |
| Mata | - |
| Maama | 210 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 4:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 30/30/15/30 (Typ.)(CR≥2) |
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Tirohanga Katoa | - |
| Wā Whakautu | 370/180 (Typ.)(Tr/Td) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL , 17K hours , Without Driver |
| Rautanga | - |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 165g (Max.) |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (1ch, 4-bit) , 14 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 5.0/24.9V (Typ.)(VDD/VEE) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o ALPS LSUBL617XA.
ALPS LSUBL617XA he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te ALPS LSUBL617XA pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te ALPS LSUBL617XA ranei atu ALPS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te ALPS LSUBL617XA i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
ALPS LSUBL617XA he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te ALPS LSUBL617XA pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te ALPS LSUBL617XA ranei atu ALPS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te ALPS LSUBL617XA i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LSUBL617XA"
- ALPS LSUBL617XA
- LSUBL617XA raupapa
- LSUBL617XA te ahua
- LSUBL617XA utu
- Kaihoko LSUBL617XA

