LT052MA92B00

| Tauira tauira | LT052MA92B00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Toshiba Matsushita |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.2 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LT052MA92B00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 114×68.4 mm |
| Whakaahuatanga | 127.7×82×4.78 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 8S2P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 57 pins |
| Putanga Whakauru | 2.5/5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Toshiba Matsushita LT052MA92B00.
Toshiba Matsushita LT052MA92B00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LT052MA92B00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LT052MA92B00 ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LT052MA92B00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LT052MA92B00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LT052MA92B00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LT052MA92B00 ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LT052MA92B00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LT052MA92B00"
- Toshiba Matsushita LT052MA92B00
- LT052MA92B00 raupapa
- LT052MA92B00 te ahua
- LT052MA92B00 utu
- Kaihoko LT052MA92B00

