Aronga
Tauwhāiti
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Toshiba Matsushita |
| Tuhinga | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
LT121DEVBK00 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 124 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:10 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LT121DEVBK00 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Maama te Maama | N |
LT121DEVBK00 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
LT121DEVBK00 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Momo Atanga | Connector |
