LTA058B304A

| Tauira tauira | LTA058B304A |
|---|---|
| Pae Waitohu | TOSHIBA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.8 inch, 400×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTA058B304A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 127.2×71.8 mm |
| Whakaahuatanga | 144.5×88.6 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Full color |
| Wā Whakautu | 11/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/5.0V (VDD/VEE) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TOSHIBA LTA058B304A.
TOSHIBA LTA058B304A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TOSHIBA LTA058B304A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TOSHIBA LTA058B304A ranei atu TOSHIBA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TOSHIBA LTA058B304A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTA058B304A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TOSHIBA LTA058B304A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TOSHIBA LTA058B304A ranei atu TOSHIBA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TOSHIBA LTA058B304A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTA058B304A"
- TOSHIBA LTA058B304A
- LTA058B304A raupapa
- LTA058B304A te ahua
- LTA058B304A utu
- Kaihoko LTA058B304A

