LTA550HJ18

| Tauira tauira | LTA550HJ18 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HJ18 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1209.6×680.4 mm |
| Whakaahuatanga | 1229.4×704.2 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 4000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) , CIE1931 70% |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTA550HJ18.
SAMSUNG LTA550HJ18 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTA550HJ18 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTA550HJ18 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTA550HJ18 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HJ18 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTA550HJ18 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTA550HJ18 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTA550HJ18 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTA550HJ18"
- SAMSUNG LTA550HJ18
- LTA550HJ18 raupapa
- LTA550HJ18 te ahua
- LTA550HJ18 utu
- Kaihoko LTA550HJ18

