LTF460HF07

| Tauira tauira | LTF460HF07 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTF460HF07 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1018.08×572.67 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | CCFL Embedded (Balance board) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTF460HF07.
SAMSUNG LTF460HF07 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTF460HF07 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTF460HF07 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTF460HF07 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTF460HF07 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTF460HF07 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTF460HF07 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTF460HF07 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTF460HF07"
- SAMSUNG LTF460HF07
- LTF460HF07 raupapa
- LTF460HF07 te ahua
- LTF460HF07 utu
- Kaihoko LTF460HF07

