LTM052A92A

| Tauira tauira | LTM052A92A |
|---|---|
| Pae Waitohu | Toshiba Matsushita |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.2 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTM052A92A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 114×68.4 mm |
| Whakaahuatanga | 127.7×82 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/55/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 8S2P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 57 pins |
| Putanga Whakauru | 2.5/5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Toshiba Matsushita LTM052A92A.
Toshiba Matsushita LTM052A92A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LTM052A92A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LTM052A92A ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LTM052A92A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM052A92A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LTM052A92A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LTM052A92A ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LTM052A92A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTM052A92A"
- Toshiba Matsushita LTM052A92A
- LTM052A92A raupapa
- LTM052A92A te ahua
- LTM052A92A utu
- Kaihoko LTM052A92A

