LTM170EX-L31

| Tauira tauira | LTM170EX-L31 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTM170EX-L31 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 337.92×270.336 mm |
| Whakaahuatanga | 354.9×290.3×13.3 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTM170EX-L31.
SAMSUNG LTM170EX-L31 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTM170EX-L31 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTM170EX-L31 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTM170EX-L31 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM170EX-L31 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTM170EX-L31 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTM170EX-L31 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTM170EX-L31 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTM170EX-L31"
- SAMSUNG LTM170EX-L31
- LTM170EX-L31 raupapa
- LTM170EX-L31 te ahua
- LTM170EX-L31 utu
- Kaihoko LTM170EX-L31
