LTM190M1-L02

| Tauira tauira | LTM190M1-L02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1680×1050 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTM190M1-L02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 408.24×255.15 mm |
| Whakaahuatanga | 434.2×279.2 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | CCFL |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTM190M1-L02.
SAMSUNG LTM190M1-L02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTM190M1-L02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTM190M1-L02 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTM190M1-L02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM190M1-L02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTM190M1-L02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTM190M1-L02 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTM190M1-L02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTM190M1-L02"
- SAMSUNG LTM190M1-L02
- LTM190M1-L02 raupapa
- LTM190M1-L02 te ahua
- LTM190M1-L02 utu
- Kaihoko LTM190M1-L02

