LTM340YP01

| Tauira tauira | LTM340YP01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 799.8×333.72 mm |
| Whakaahuatanga | 821.3×360.6×19.3 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 3000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 6 strings WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | eDP (4 Lanes) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTM340YP01.
SAMSUNG LTM340YP01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTM340YP01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTM340YP01 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTM340YP01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTM340YP01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTM340YP01 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTM340YP01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTM340YP01"
- SAMSUNG LTM340YP01
- LTM340YP01 raupapa
- LTM340YP01 te ahua
- LTM340YP01 utu
- Kaihoko LTM340YP01
