LTN141AT12-001

| Tauira tauira | LTN141AT12-001 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN141AT12-001 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 303.36×189.6 mm |
| Whakaahuatanga | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 7S6P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTN141AT12-001.
SAMSUNG LTN141AT12-001 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN141AT12-001 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN141AT12-001 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN141AT12-001 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN141AT12-001 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN141AT12-001 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN141AT12-001 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN141AT12-001 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTN141AT12-001"
- SAMSUNG LTN141AT12-001
- LTN141AT12-001 raupapa
- LTN141AT12-001 te ahua
- LTN141AT12-001 utu
- Kaihoko LTN141AT12-001

