LTN156AT01-D03

| Tauira tauira | LTN156AT01-D03 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN156AT01-D03 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 344.232×193.536 mm |
| Whakaahuatanga | 359.3×209.5×6.2 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTN156AT01-D03.
SAMSUNG LTN156AT01-D03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN156AT01-D03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN156AT01-D03 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN156AT01-D03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156AT01-D03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN156AT01-D03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN156AT01-D03 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN156AT01-D03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTN156AT01-D03"
- SAMSUNG LTN156AT01-D03
- LTN156AT01-D03 raupapa
- LTN156AT01-D03 te ahua
- LTN156AT01-D03 utu
- Kaihoko LTN156AT01-D03

