Aronga
Tauwhāiti
LTN156FL03-D01

LTN156FL03-D01 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LTN156FL03-D01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN156FL03-D01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
| Nga korero | Green UHD, eDP1.3 |
LTN156FL03-D01 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 3840RG(BW)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RG(BW) PenTile |
| Pihanga Pika | 283 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.04485×0.08970 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.08970×0.08970 mm (H×V) |
| Taumaha | 480g (Typ.) |
| Area Mahinga | 344.45×193.75 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 375.36×359.5 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 3.73/4.85 (Typ./Max.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
| Ko te Tae Rangahau | With Cover Lens |
LTN156FL03-D01 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | PLS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 270 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 72% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Te Maama White | 1.54 (Max.)(13 points) |
| Maama te Maama | N |
LTN156FL03-D01 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
LTN156FL03-D01 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 4S10P |
| Hanga Hangaira | Array |
| Te wa mo te rama | 15K(Min.) (Hours) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | 325/335mA (Typ./Max.) |
LTN156FL03-D01 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | eDP |
|---|---|
| Pato Waitohu | eDP (4 Lanes) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 636/697mA (Typ./Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 2.25W (Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | molex - 104062-4011, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
