Aronga
Tauwhāiti
LTN184HT05-T01

LTN184HT05-T01 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LTN184HT05-T01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.4 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN184HT05-T01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
LTN184HT05-T01 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 119 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.071×0.213 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.213×0.213 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 408.96×230.04 mm (H×V) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LTN184HT05-T01 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Maama te Maama | N |
LTN184HT05-T01 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|
