M236HJK-L3B

| Tauira tauira | M236HJK-L3B |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M236HJK-L3B Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 539.84×317.32×15.9 mm |
| Mata | Hard coating (6H) |
| Whakatau Ratonga | 4000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX M236HJK-L3B.
INNOLUX M236HJK-L3B he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX M236HJK-L3B pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX M236HJK-L3B ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX M236HJK-L3B i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M236HJK-L3B he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX M236HJK-L3B pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX M236HJK-L3B ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX M236HJK-L3B i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M236HJK-L3B"
- INNOLUX M236HJK-L3B
- M236HJK-L3B raupapa
- M236HJK-L3B te ahua
- M236HJK-L3B utu
- Kaihoko M236HJK-L3B
