ME236NA-01A
| Tauira tauira | ME236NA-01A |
|---|---|
| Pae Waitohu | CTC |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ME236NA-01A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 535.9×307 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Wā Whakautu | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CTC ME236NA-01A.
CTC ME236NA-01A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CTC ME236NA-01A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CTC ME236NA-01A ranei atu CTC LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CTC ME236NA-01A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CTC ME236NA-01A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CTC ME236NA-01A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CTC ME236NA-01A ranei atu CTC LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CTC ME236NA-01A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ME236NA-01A"
- CTC ME236NA-01A
- ME236NA-01A raupapa
- ME236NA-01A te ahua
- ME236NA-01A utu
- Kaihoko ME236NA-01A

