MI0283QT-11
| Tauira tauira | MI0283QT-11 |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| MI0283QT-11 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | 2.83 inch |
| Keywords Desc. | 2.83" TN 240cd/m² 240X320 with RTP and CTP optional, 50pins CPU/RGB/SPI |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Resistive Touch LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 240×320 |
| Whakaaro Ratonga | 3:4 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 50.2 (W) × 69.3 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 4 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 240 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 70/70/70/57 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | 65K/262K |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU/RGB/SPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 50 Pins |
| Pae Tae | Touch Optional |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand MI0283QT-11.
White Brand MI0283QT-11 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand MI0283QT-11 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand MI0283QT-11 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand MI0283QT-11 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0283QT-11 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand MI0283QT-11 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand MI0283QT-11 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand MI0283QT-11 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "MI0283QT-11"
- White Brand MI0283QT-11
- MI0283QT-11 raupapa
- MI0283QT-11 te ahua
- MI0283QT-11 utu
- Kaihoko MI0283QT-11
