MV236FHB-N10

| Tauira tauira | MV236FHB-N10 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| MV236FHB-N10 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 529.66×303.16 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE MV236FHB-N10.
BOE MV236FHB-N10 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE MV236FHB-N10 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE MV236FHB-N10 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE MV236FHB-N10 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE MV236FHB-N10 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE MV236FHB-N10 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE MV236FHB-N10 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE MV236FHB-N10 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "MV236FHB-N10"
- BOE MV236FHB-N10
- MV236FHB-N10 raupapa
- MV236FHB-N10 te ahua
- MV236FHB-N10 utu
- Kaihoko MV236FHB-N10
