N101LGE-L31

| Tauira tauira | N101LGE-L31 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| N101LGE-L31 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 222.72×125.28 mm |
| Whakaahuatanga | 245×146.5×3.6 mm |
| Hanga Hanga | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31.
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "N101LGE-L31"
- CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31
- N101LGE-L31 raupapa
- N101LGE-L31 te ahua
- N101LGE-L31 utu
- Kaihoko N101LGE-L31

