N156O6-P04

| Tauira tauira | N156O6-P04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1600×900 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| N156O6-P04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 344.232×193.536 mm |
| Whakaahuatanga | 353.63×256.86 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX N156O6-P04.
CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX N156O6-P04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "N156O6-P04"
- CHIMEI INNOLUX N156O6-P04
- N156O6-P04 raupapa
- N156O6-P04 te ahua
- N156O6-P04 utu
- Kaihoko N156O6-P04

