NL6448BC33-31D

| Tauira tauira | NL6448BC33-31D |
|---|---|
| Pae Waitohu | NEC |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| NL6448BC33-31D Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 243×185.1×11.5 mm |
| Mata | Antiglare, Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 43% |
| Wā Whakautu | 15/70 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 50/50/40/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o NEC NL6448BC33-31D.
NEC NL6448BC33-31D he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te NEC NL6448BC33-31D pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te NEC NL6448BC33-31D ranei atu NEC LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te NEC NL6448BC33-31D i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
NEC NL6448BC33-31D he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te NEC NL6448BC33-31D pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te NEC NL6448BC33-31D ranei atu NEC LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te NEC NL6448BC33-31D i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "NL6448BC33-31D"
- NEC NL6448BC33-31D
- NL6448BC33-31D raupapa
- NL6448BC33-31D te ahua
- NL6448BC33-31D utu
- Kaihoko NL6448BC33-31D

