Aronga
Tauwhāiti
OD104SL4

OD104SL4 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | OD104SL4 |
|---|---|
| Pae Waitohu | E Ink |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| OD104SL4 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 60 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 70 °C |
OD104SL4 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 96 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Taumaha | 310/320g (Typ./Max.) |
| Mata | Antiglare, Hard coating |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×162.6 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 238.6×171 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.0 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
OD104SL4 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 160 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.320; Wy:0.350 |
| Te Maama White | 1.25/1.81 (Typ./Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | N |
OD104SL4 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
OD104SL4 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 1 pcs |
| Te wa mo te rama | 40K(Typ.) (Hours) |
| Penehi Rama | 500±50V |
| Rama i teianei | 3.0/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 45KHz |
| Aratau Whakaoho Maama | 1000V (Min.)(Ta=0℃) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 3.91W (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
OD104SL4 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | molex - 53779-1470, Pitch:1.25 mm, Pin:14 pins |
