Aronga
Tauwhāiti
S043WQ56HS

S043WQ56HS Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | S043WQ56HS |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ56HS Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
S043WQ56HS Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 128 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Taumaha | 48g (Typ.) |
| Area Mahinga | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Bezel Area | 97.84×56.66 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 2.95±0.2 mm |
| Horo me nga Poaka | Without |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
S043WQ56HS Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 50% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Te Maama White | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | Y |
S043WQ56HS Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Driver IC | COG Built-in ILI6480 |
S043WQ56HS Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 8S2P |
| Hanga Hangaira | Array |
| Te wa mo te rama | 25K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 25.6/26.4V (Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 40/50mA (Typ./Max.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 1.02/1.32W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
S043WQ56HS Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Momo Atanga | FPC |
