S065SWV03HG

| Tauira tauira | S065SWV03HG |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S065SWV03HG Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | S065SWV |
| Keywords Desc. | 6.5inch 800*320, 500nits, 40pins, RGB Interface, Bar Panel |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 800×320 |
| Whakaaro Ratonga | 5:2 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 154.08 (W) × 57.28 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 165 (W) × 72.86 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 3.5 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 500 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 50/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 40 Pins |
| Pae Tae | Touch Optional |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S065SWV03HG.
CDTECH S065SWV03HG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S065SWV03HG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S065SWV03HG ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S065SWV03HG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S065SWV03HG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S065SWV03HG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S065SWV03HG ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S065SWV03HG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S065SWV03HG"
- CDTECH S065SWV03HG
- S065SWV03HG raupapa
- S065SWV03HG te ahua
- S065SWV03HG utu
- Kaihoko S065SWV03HG
