Aronga
Tauwhāiti
SG12832A

SG12832A Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | SG12832A |
|---|---|
| Pae Waitohu | Amson |
| Tuhinga | STN-LCD ,1.9 inch, 128×32 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| SG12832A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
SG12832A Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 128×32 |
|---|---|
| Pihikete Pika | Rectangle |
| Pihanga Pika | 68 PPI |
| Whakaaro Ratonga | >3:1 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 47.32×12.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | 51.0×14.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 66×26 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 12.0 (Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (2-R2.0) on left, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
SG12832A Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
|---|---|
| Whakaatu Tae | Monochrome () |
| Maama te Maama | Y |
SG12832A Hangarau Hangarau
| Driver IC | COB Built-in ST7920 |
|---|---|
| Momo Tikanga | Duty: 1/16 |
SG12832A Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | YG-LED |
SG12832A Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | CPU |
|---|---|
| Pato Waitohu | 8-bit parallel |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 5.0V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 2.5/4.5mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Pad |
