Aronga
Tauwhāiti
T-51440GL070H-FW-AD
T-51440GL070H-FW-AD Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51440GL070H-FW-AD |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AD Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -30 ~ 85 °C |
| Haumaru Ruinga | -40 ~ 85 °C |
T-51440GL070H-FW-AD Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 76 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.107×0.372 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.321×0.372 mm (H×V) |
| Taumaha | 170g (Max.) |
| Area Mahinga | 154.08×87.048 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 164.9×100 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.0 (Typ.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51440GL070H-FW-AD Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 400 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | Full color () |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.350; Wy:0.365 |
| Maama te Maama | N |
T-51440GL070H-FW-AD Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
| Kaituku Time (T-CON) | Need external T-CON |
T-51440GL070H-FW-AD Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 1 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 20K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 570V (Typ.) |
| Rama i teianei | 6.0mA (Typ.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 970/1180V (Typ.)(Ta=+25/0℃) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 3.4W (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51440GL070H-FW-AD Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | Analog |
|---|---|
| Pato Waitohu | TFT Specific Analog RGB |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD1/VDD2) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 1.7/16.9mA (Typ.)(IDD1/IDD2) |
| Momo Atanga | FPC |
