Aronga
Tauwhāiti
T-51511D150-FW-A-AC
T-51511D150-FW-A-AC Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51511D150-FW-A-AC |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AC Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | AA150XC01 |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
T-51511D150-FW-A-AC Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 85 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Taumaha | 1.35Kgs (Typ.) |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 304.1×228.1 mm (H×V) |
| Bezel Area | 308.1×232.1 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 326×255 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 15.5 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51511D150-FW-A-AC Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 300 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.303; Wy:0.313 |
| Te Maama White | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | N |
T-51511D150-FW-A-AC Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
T-51511D150-FW-A-AC Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 4 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 50K(Typ.) (Hours) |
| Whakapakahia te Papa | Replaceable |
| Momo tauira RFU | AA-L5902086G01(Top), AA-L5902087G01(Bottom) |
| Penehi Rama | 570V (Typ.) |
| Rama i teianei | 3.5/6.5/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 40/70KHz (Min./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 1200/1400V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51511D150-FW-A-AC Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | CMOS (2 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 300/500mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.8V; 2.2V≤VIH≤5.5V |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - IL-FHR-BF40S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
