Aronga
Tauwhāiti
T-51512D121J-FW-A-AGN
T-51512D121J-FW-A-AGN Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51512D121J-FW-A-AGN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51512D121J-FW-A-AGN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | AA121SL10 |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 80 °C |
| Nga korero | NCM |
T-51512D121J-FW-A-AGN Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 82 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Taumaha | 720g (Typ.) |
| Mata | Hard coating (2H), Antireflection |
| Area Mahinga | 246×184.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 249.0×187.5 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 280×210 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 12.0 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left bezel, right slugs |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51512D121J-FW-A-AGN Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 400 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Te Maama White | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | Y |
T-51512D121J-FW-A-AGN Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (180°) |
T-51512D121J-FW-A-AGN Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 2 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 50K(Min.) (Hours) |
| Whakapakahia te Papa | Replaceable |
| Penehi Rama | 540V (Typ.) |
| Rama i teianei | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 30/60KHz (Min./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 1000/1200/1290V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51512D121J-FW-A-AGN Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 340/500mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - DF9B-41P-1V(32), Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
