Aronga
Tauwhāiti
T-51513D104J-LW-A-ANN
T-51513D104J-LW-A-ANN Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51513D104J-LW-A-ANN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-LW-A-ANN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | AA104SJ02 |
| Tae Mahi | -30 ~ 80 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
T-51513D104J-LW-A-ANN Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 96 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Taumaha | 450g (Typ.) |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 230×180.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 9.5±0.5 mm |
| Horo me nga Poaka | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51513D104J-LW-A-ANN Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 600 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Tae Tae | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Maama te Maama | N |
T-51513D104J-LW-A-ANN Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (180°) |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 7.6W (Typ.) |
T-51513D104J-LW-A-ANN Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 100K(Typ.) (Hours) |
| Papa Pouaka Papa | 12.0V (Typ.) |
T-51513D104J-LW-A-ANN Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
