Aronga
Tauwhāiti
T-51514D084J-FW-A-AA
T-51514D084J-FW-A-AA Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51514D084J-FW-A-AA |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51514D084J-FW-A-AA Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | AA084VB02 |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
T-51514D084J-FW-A-AA Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 95 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Taumaha | 420g (Typ.) |
| Mata | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Bezel Area | 174.9×132.2 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 221×152.4 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 10.58 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51514D084J-FW-A-AA Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.330; Wy:0.340 |
| Maama te Maama | N |
T-51514D084J-FW-A-AA Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
T-51514D084J-FW-A-AA Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 2 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 50K(Min.) (Hours) |
| Whakapakahia te Papa | Replaceable |
| Penehi Rama | 465V (Typ.) |
| Rama i teianei | 5.0/6.0mA (Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 980V (Min.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51514D084J-FW-A-AA Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 240/400mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - IL-FPR-40S-VF-E1500, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
