Aronga
Tauwhāiti
T-51570GD022J-MLW-AGN
T-51570GD022J-MLW-AGN Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51570GD022J-MLW-AGN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51570GD022J-MLW-AGN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
T-51570GD022J-MLW-AGN Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 128 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:5 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Taumaha | 13.7g (Max.) |
| Area Mahinga | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 40.8×55 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 3.6 (Typ.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Portrait type |
| Pae Tae | Without |
T-51570GD022J-MLW-AGN Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Maama | 120 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 20:1 (Typ.) (Reflective) |
| Wā Whakautu | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.323; Wy:0.350 |
| Te Maama White | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Whakaaro Whakaaro | 18% (Typ.) |
| Maama te Maama | Y |
T-51570GD022J-MLW-AGN Hangarau Hangarau
| Whakaaro Whakamuri | No |
|---|---|
| Driver IC | Built-in IS2100 + IS2200 |
T-51570GD022J-MLW-AGN Pūnaha Ataata
| Momo Momo | WLED |
|---|---|
| He nui te raima | 4S1P |
| Hanga Hangaira | 1 string |
| Penehi Rama | 13.2/14.8V (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
T-51570GD022J-MLW-AGN Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 2.8V (Typ.)(VCC) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | VSS≤VIL≤0.2VCC; 0.8VCC≤VIH≤VCC |
| Momo Atanga | FPC |
