Aronga
Tauwhāiti
T-51639D084U-FW-A-AA
T-51639D084U-FW-A-AA Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51639D084U-FW-A-AA |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51639D084U-FW-A-AA Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | AA084XA02 |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
T-51639D084U-FW-A-AA Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 151 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.05575×0.16725 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.16725×0.16725 mm (H×V) |
| Taumaha | 380g (Typ.) |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 171.264×128.448 mm (H×V) |
| Bezel Area | 174.9×132.2 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 205×152.4 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 11.3 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (2-Φ2.8, 2-R1.4) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51639D084U-FW-A-AA Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 300 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.332; Wy:0.339 |
| Maama te Maama | N |
T-51639D084U-FW-A-AA Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (180°) |
T-51639D084U-FW-A-AA Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 2 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 50K(Min.) (Hours) |
| Whakapakahia te Papa | Replaceable |
| Penehi Rama | 450V (Typ.) |
| Rama i teianei | 6.0/6.5mA (Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 30/60KHz (Typ.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 950/1170V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51639D084U-FW-A-AA Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - FI-SEB20P-HF, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
