T-51909GD019J-LW-ACN
| Tauira tauira | T-51909GD019J-LW-ACN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51909GD019J-LW-ACN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 30.1×37.6 mm |
| Whakaahuatanga | 40.657×49.3 mm |
| Mata | Reflection 2.1% (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K , CIE1931 70% |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | 3S1P WLED |
| Atanga Waitohu | CPU/RGB/SPI , 45 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/2.6V (Typ.)(VDD1/VDD2) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN.
OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T-51909GD019J-LW-ACN"
- OPTREX T-51909GD019J-LW-ACN
- T-51909GD019J-LW-ACN raupapa
- T-51909GD019J-LW-ACN te ahua
- T-51909GD019J-LW-ACN utu
- Kaihoko T-51909GD019J-LW-ACN

